47. Kongres EPA - Sponsorzy

Komitet Organizacyjny 47. Kongresu Europejskiego Towarzystwa Protetycznego serdecznie zaprasza do udziału w nim wszystkie zainteresowane firmy. Przygotowane zostały atrakcyjne pakiety sponsorskie gwarantujące każdej firmie możliwość zaprezentowania swoich produktów, sprzętu czy technologii lekarzom specjalizującym się w tej dziedzinie stomatologii.

Zapraszamy do współtworzenia programu Kongresu będąc przekonanymi, że taka forma nauki przypadnie do gustu uczestnikom wydarzenia. Mocno wierzymy, że dzięki atrakcyjnej ofercie edukacyjnej Kongresu wspólnie stworzymy środowisko, w którym rozwija się polska protetyka.

Dobrze skrojona agenda uczy i pobudza kreatywność, co jest niezmiernie istotne w rozwoju naszej dziedziny medycyny oraz tworzeniu innowacji. Protetyka potrzebuje nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych rozwiązań, ale tylko pod warunkiem, że lekarze będą świadomi ich zalet i ograniczeń. Kongres jest zatem znakomitą okazją do prezentacji Państwa produktów, sprzętu czy technologii oraz przekazania kompletnej praktycznej wiedzy o ich zastosowaniu.

Firmy zainteresowane udziałem w Kongresie prosimy o kontakt:
Marek Wiktorowski, e-mail: m.wiktorowski@exactus.pl, tel. +48 602 365 147
Magdalena Wyrwas, e-mail: m.wyrwas@exactus.pl, tel. +48 882 607 009

 

47th EPA Congress
47th EPA Congress
47th EPA Congress
47th EPA Congress

 

 

 

Contact